Eladó Lakás (téglaépítésű) Budapest XVIII. kerület - Ráday Gedeon utca

53 m2Alapterület 2 Szoba
65 900 000 Ft Ár
379631Azonosító
További adatok

35 m2 Telek

Kertre néző Kilátás

Jó állapotú Állapot

Tégla Szerkezet

9 m2 Erkély/terasz

Házközponti egyedi mérővel Fűtés

Összkomfort Komfort

Garázs/beálló vásárolható Parkolás

Emelet Földszint

Van Lift

Kiváló Tömegközlekedés

Amerikai konyhás

Van Kertkapcsolat

2006 Építés éve

Hitelkalkuláció – a részletekért kattintson valamelyik bank logójára!

Budapesten a XVIII. Kerület frekventált részén, a NAPFÜRDŐ lakóparkban , KERTKAPCSOLATOS 53 nm-es, 2- szobás, amerikai konyhás, napfényes, társasházi lakás ELADÓ.

Megvételre kínálunk, Pestlőrincen MIKLÓSTELEP városrészben, a Szarvas Csárda tér vonzáskörzetében, földszinten lévő 53 m2 -es, 9 m2 terasz és 40 m2 saját elkerített kertel rendelkező, forgalomtól távol eső, csendes lakást egy liftes 3- emeletes társasházban.

A társasház 2006-ban épült. MODERN stílusú, jó esztétikai és műszaki állapotú, dryvit szigeteléssel ellátott. A nyílászárók műanyagok hang- és hőszigetelt kivitelben valamint redőnnyel felszereltek. A lakók kényelme érdekében épületenként egy modern gyorslift került beépítésre és az épület akadálymentesített. A lakásba belépve, az előszobából jobbra nyílik a fürdőszoba a toalettel, az amerikaikonyhás nappali, tágas, világos tele ablakokkal, ahol helyett kapott az étkező is. Innen tudunk kimenni a teraszunkra és a saját elkerített kertrészünkbe, valamint innen közelíthető meg a másik szoba is, amit jelenleg hálószobának használtak, ez a szoba is szintén tágas és világos.

PARKOSÍTOTT zárt területen helyezkedik el, csodálatos zöldövezetben, fákkal, bokrokkal, virágzó növényekkel, pihenő padokkal, SAJÁT JÁTSZÓTÉRREL rendelkezik. Az épület alatt teremgarázs kapott helyet, így a parkolás kényelmesen megoldott. A lakáshoz nem tartozik teremgarázs, viszont bérelhető vagy igény szerint vásárolható.

Íme, 9 tény, hogy miért a lehető legjobb vétel a piacon:

✓ Biztonsági szolgálat működik 0- 24 órás időtartamban,
✓ Kiváló lokáció
✓ Jó befektetési lehetőség, gyorsan kiadható magas áron,
✓ Zöldövezetben, csodálatos parkban tölthetjük a szabadidőnket,
✓ A nappaliból nyíló saját kertben tudjuk fogadni a barátainkat,
✓ Zárt beléptetőrendszer és kamerával ellátott őrzés,
✓ A Zila kávéház- cukrászda és étterem a szomszédban
✓ Kényelmes otthon, minden korosztály számára,
✓ Jó lakóközösség, jó ide hazajönni egy nehéz nap után

A lakás fenntartási költsége igen kedvező, mivel a meleget házközponti fűtés biztosítja, a fogyasztás egyedi mérőórákkal mérhető. A közös költség tartalmazza a fűtés díját, a szemétszállítást, a felújítási alapot, a lakópark belső kertjének karbantartását, megvilágítását, biztonsági szolgálat díját, az épület takarítását.

KÖRNYEZET: A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik. Pár perc sétára számtalan bevásárlási lehetőség, valamint a Lőrinci Piac, gyógyszertárak, orvosi szakrendelők, könyvtár, iskolák, óvodák, sportolási lehetőségek, és több szolgáltató is megtalálható, valamint éttermek, gyors büfék, sörözők teszik kényelmessé a mindennapokat.
KÖZLEKEDÉS: Tömegközlekedése kiváló, a gyors és kényelmes utazást több buszjárat, és az 50-es villamos biztosítja a „szélrózsa” minden irányába. A Liszt Ferenc Repülőtér, KÖKI (Metró, vonatok) 15 perc buszozással érhető el

ÖSSZEGEZVE: kiváló lehetőség saját részre, illetve az adottságait tekintve befektetésre egyaránt!

Ha ezen a csodás környéken szeretné az egyik legjobb adottságokkal rendelkező, értékálló ingatlant a legkedvezőbb áron megvásárolni, akkor nincs más dolga, mint mihamarabb felhívni, és személyesen is megtekinteni leendő otthonát.

Egy jó döntés jobb jövőt biztosíthat Önnek és családjának – ebben a házban minden megvan, ami ehhez szükséges

A célom, hogy megtalálja a legmegfelelőbb otthonát, befektetését, ami gazdagságot teremt Önnek. Végig kisérem Önt az eladás menetén, eddig minden egyes ügyfelem visszajelzése elégedett volt, miután meghozták a döntésüket, hogy megnézik az ingatlant és tesznek rá egy árajánlatot. Várom a hívását.
D.Dorottya
Lukács Péter

Lukács Péter

Hívjon bizalommal

+36-30-694-Mutasd!

További hirdetéseim

Ingatlaniroda
GDN Ingatlanhálózat - Belváros
+36 1 783 2515

Küldjön üzenetet

Visszahívást kérek

Hasonló ingatlanok