Продается Квартира (кирпичная) Budapest XX. mикрорайон - Nagysándor József utca

172 m2Площадь 4 Комната
74 900 000 HUF Цена
379705Идентификация
Прочие данные

Во двор вид

В хорошем состоянии Cостояние

Tégla Kонструкция

3 m2 балкон/терраса

Газ (циркуляционный) отопление

plným komfortom Kомфортность

Свое место парковки парковка

Этаж 1

Нет Лифт

Dobrý Общественный транспорт

No Американская кухня

Нет Есть сад

Чердачная недвижимость

1980 Год строительства

Tulajdonostól eladó Pesterzsébet frekventált részén kiváló infrastruktúrával és felszereltséggel rendelkező, irodának és lakóingatlannak egyaránt alkalmas, tehermentes, hangulatos, 172 nm-es nettó területtel rendelkező ingatlan, mely 526nm-es telken található, saját parkolóval.

Kiváló tömegközlekedéssel megközelíthető, közvetlen a bejáratnál található a busz és villamos megálló.

Elhelyezkedéséből adódóan remek lehetőséget kínál mindazok számára akik nagyobb lakást szeretnének, önálló udvarral.

Az első emeleti, napfényes ingatlanrész a saját használatú belső udvaron keresztül közelíthető meg, ahol 6-7 gépjármű parkolása megoldható.

Az ingatlan egy 50 nm-es, egy 19 nm-es, egy 17 nm-es, egy 28 nm-es helységekkel, plusz egy 19 nm-es raktárat valamint egy külön fürdőszobát és wc-t tartalmaz.

Jelenleg lakásként van használva otthonos kialakítással.

A fűtése kondenzációs gázkazán, mely egyben a melegvíz-szolgáltatást is nyújtja napkollektoros rendszer rásegítésével.
Lukács Péter

Lukács Péter

Звоните нам с доверием

+36-30-694- Показать

Другие объявления

Aгентств недвижимости
GDN Сеть недвижимости - Belváros
+36 1 783 2515

Отправить сообщение

Перезвоните мне

Похожая недвижимость